Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

Aquapet – akwarystyka profesjonalna

Aquapet to miejsce prowadzone przez pasjonatów dla pasjonatów i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z akwarystyką. Oferujemy najszerszy w Polsce północnej asortyment akwarystyczny – u nas znajdziesz:

  • suche pokarmy dla ryb,
  • mrożone pokarmy dla ryb,
  • żywy pokarm dla ryb,
  • rośliny akwariowe,
  • ryby akwariowe.

Dodatkowo oferujemy aranżacje i serwisy akwariów – marzysz o pięknym akwarium w swoim domu czy biurze? Pomożemy Ci wprowadzić te marzenia w rzeczywistość!

Ryb i roślin nie wysyłamy do Klienta – można je zamówić i odebrać bezpośrednio w naszym punkcie. Jeżeli wśród gatunków ryb dostępnych na naszej stronie nie znajdziesz tego, którego szukasz, to zapraszamy, do kontaktu z naszym działem obsługi. Najprawdopodobniej będziemy w stanie sprowadzić taką rybkę specjalnie na Twoje zamówienie!

Oprócz ryb akwariowych oferujemy także gady, płazy i gryzonie. 

Aquapet to nie tylko hurtownia akwarystyczna – to również kopalnia wiedzy, z której możesz czerpać garściami. Akwarystyką zajmujemy się od kilku dekad. Bardzo chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem zarówno na naszym blogu, jak i bezpośrednio w rozmowie z Klientem. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy (w zakładce kontakt) lub do odwiedzenia nas na miejscu. Czekamy na Was w Gdyni przy ulicy Norwida 4. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 i w soboty od 10:00 do 13:00.

Dane firmy:
Hurtownia akwarystyczna Aquapet
Cypriana Norwida 4
81-434 Gdynia
NIP: 5862226408

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl